niedziela, 23 kwietnia 2017

RECENZJA WODOODPORNYCH POMADEK Z YOSHOP

Jedna mała rzecz może zmienić tak wiele w naszym codziennym wizerunku. Moim zdaniem idealnym sposobem są pomadki, które dobierzemy do naszego outfitu. Dlatego ostatnio zamówiłam ze stronki Yoshop kilka matowych wodoodpornych pomadek, które chciałam Wam zrecenzować. Byłam ciekawa, jakiej jakości są kosmetyki z tanich internetowych stronek.

O PRODUKCIE:
- są bardzo wytrzymałe i wodoodporne, nie zmywają się podczas picia
- do ich zmycia może być potrzebny Lip Remover
- duża gama kolorów (12)
- ich cena wynosi 2.09 $
20 KLIK  05 KLIK  30 KLIK  15 KLIK
MOJA OPINIA:
Pierwszy raz, kiedy nałożyłam je na usta, byłam bardzo niezadowolona z efektu. Moje usta sklejały się, czułam się bardzo niekomfortowo mając pomadkę na sobie. Postanowiłam jednak dać im drugą szansę. Uznałam, że w celu zlikwidowania efektu sklejenia, nałożę na wierzch nawilżający krem lub wazelinę. Wtedy pokochałam efekt końcowy. Pomadki bardzo długo się trzymały, bardzo dobrze kryły, efekt był naprawdę zadowalający. Ostatecznie polecam Wam te produkty, są idealnym sposobem do uzupełnienia stylizacji i do tego trzymają się cały dzień. 
  szczoteczka do mycia twarzy KLIK

7 komentarzy:

 1. Kolory mają ładne, ale przypominają mi one te tzw. betony czy cementy z aliexpress + firma jest nieznana więc moje podejście do nich jest bardzo negatywne :(

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne kolory i ciekawy desing, ale czy sie skusze.. chyba nie :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam marki, ale odcienie super! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne kolorki :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń