niedziela, 21 sierpnia 2016

NEW START

Czasami nadchodzi moment, który skłania nas do rzucenia wszystkich negatywnych czynności i próby zrobienia czegoś pożytecznego dla siebie. Ten moment może być w jakimś stopniu przełomowy, a może być zwykłą chęcią na wypełnienie nudy. W moim przypadku nie mogło zabraknąć trochę dramatu. Pewne przykre sytuacje, które wydarzyły się w moim życiu w ostatnim czasie sprawiły, że dostałam nową dawkę pewności siebie i poztytywizmu, która skłoniła mnie do odnowienia bloga. Co prawda zaczynam go od początku (może to tylko chwilowa kreatywność, nie wiem) , ale tym razem chcę tu wyrażać tylko siebie. Mam nadzieję, że zainteresuję i wesprę dziewczyny w moim wieku, ale przede wszystkim mam nadzieję, że pomogę samej sobie uporać się z trudnościami i  negatywnymi emocjami, aby stać się najlepszą wersją siebie. Będę pisać tu o rzeczach, które mnie pasjonują i w które wkładam całe swoje serce. Aby nie było zbyt anonimowo, zostawię Wam kilka informacji o sobie, a także cytat, który powie coś nie coś o tym, czym chcę się zająć.


♥ Weronika ♥ 15 lat ♥ blondynka ♥ tancerka ♥ uwielbiam śpiewać i słuchać muzyki ♥
szczególnie niezdecydowana o swojej przyszłości ( do czasu! ) ♥ z każdym dniem buduję poczucie własnej wartości ♥ uwielbiam imprezować ♥ jestem uzależniona od sportu ♥ zdrowo się odżywiam

"Nie ma wielkiej odwagi tam, gdzie nie ma wiary we własne siły i pewności siebie; połowa sukcesu zależy od przekonania, że osiągniemy to, co zamierzyliśmy" ~ Orison Swett Marden4 komentarze:

 1. Powodzenia w nowym starcie :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia ;)
  Mogłabyś poklikać u mnie w nowym ? ;) marrstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne zdjęcia i powodzenia w nowym początku!
  http://dirtyunicorns.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia! Obyś została na dłużej. :d

  NASZ BLOG


  OdpowiedzUsuń