poniedziałek, 29 sierpnia 2016

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚ WYJĄTKOWA?

Jeśli myślisz, że do zatrzymania przy sobie partnera, chłopaka potrzeba Ci wyłącznie urody, to oczywiście jesteś w błędzie. Tak naprawdę najważniejsze jest to, co mamy w środku i coś, czym przyciągamy innych. Wygląd też gra ważną rolę, ale dziewczyny, które myślą, że nie znalazły sobie nikogo, bo ich nos ma zły kształt lub nie mają figury modelki, są skazane na porażkę. To nie uroda świadczy o Twojej wyjątkowości. Zawsze znajdzie się ktoś piękniejszy i zgrabniejszy od nas, poza tym wygląd się zmienia, a piękno zewnętrzne przemija. Za to wewnętrzne już nie.

Twój partner jest z Tobą właśnie dlatego. Akceptuje Cię umalowaną, seksownie ubraną, pachnącą, ale również naturalną, w dresach i z kokiem na głowie. I to jest właśnie w Tobie wyjątkowe dla niego.
Lubimy dbać o siebie i jest to jak najbardziej normalne i z pewnością dodaje nam uroku i może sprawić, że staniemy się dla kogoś bardziej atrakcyjne. Za to chłopaków, którzy stawiają nam jakieś warunki dotyczące wyglądu lub którym nie podoba się któraś z naszych cech zewnętrznych, należy omijać szerokim łukiem. To my mamy starać się dla siebie, a nie dla kogoś i odwrotnie. 


7 komentarzy:

 1. Tutaj to trzeba trafić na odpowiednią osobę :)
  Super wyglądasz ;)
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, starajmy się dla siebie :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze, aby widzieć swoje niedoskonałości, ale w żadnym wypadku nie wstydzić się ich, być pewnym siebie i kroczyć po świecie z podniesioną głową, bo wygląd to tylko nasza okładka, pod którą mogą kryć się wspaniałe wartości ♥  Obserwuję i mam nadzieję na rewanż ♥

  Mój blog---Zaobserwuj

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post, daje sporo do myślenia ;)
  Pozdrawiam ♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zdjęcia :)
  http://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świete słowa :) i piekne zdjęcia
  marrstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. naprawdę super post! :D
  wpadnij do nas! Obserwacja?
  vivstilo-dw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń