poniedziałek, 9 stycznia 2017

NEW YEAR / MAKE SOMETHING NEW

Postanowienia noworoczne. W ostatnich dniach bardzo gorący temat, na który możemy usłyszeć różne bardzo odmienne opinie. Niektórzy uporczywie wierzą w ich sens i mają nadzieję, że sporządzenie ich listy pomoże w urzeczywistnieniu zadań do zrobienia. Z kolei druga grupa ludzi otwarcie krytykuje je i twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak diametralna zmiana swoich zachowań i nawyków.

Ja w tym roku nie sporządziłam takiej listy postanowień, choć zawsze pomagała mi ona w ustaleniu noworocznych celów. Trzymałam się swoich planów i nie odpuszczałam po kilku tygodniach. W tym roku jednak uznałam, że wszystkie moje postanowienia realizowałam już wcześniej i zamierzam je po prostu kontynuować.

Jednak ten post ma być przeznaczony dla tej drugiej grupy ludzi, a także tych, którzy nie mają pomysłu na cel noworoczny. Często spotykam się z postanowieniami jak regularne ćwiczenia czy poprawa wyników w szkole. Dla Ciebie może się to wydać banalne, więc wymyśl coś nowego, co nada Twojemu 2017 sens. Wypróbuj swoich sił w nowym sporcie, zacznij ćwiczyć jogę lub zumbę. Pracę nad lepszą średnią zacznij już teraz i zaplanuj dokładnie swoją naukę. Wyznacz sobie ilość książek, które chcesz w tym roku przeczytać lub podejmij wyzwanie i przeczytaj kilka lektur w innym języku. Jeśli prowadzisz bloga, wymyśl, co ciekawego warto w nim zawrzeć. To może być rozpoczęcie przygody z YouTubem lub współpraca z inną blogerką. Bądź kreatywna i zrób coś innego niż zwykle. Spraw, abyś mogła w grudniu powiedzieć ‘to był udany rok’.
 leg warmers/ socks    click
leather jacket   zara
blouse   h&m
skirt    New Yorker

10 komentarzy:

 1. Boska kurteczka
  Ja nie mam postanowień ja mam plany ;)
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Podkolanówki wyglądają świetnie! :)

  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. od jakichś 4 lat unikam postanowień noworocznych- nie planuję a czekam na to co przyniesie mi życie :-)

  Interesujacy outfit :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ogólnie nigdy nie robiłam listy postanowień noworocznych, bo później byłabym mocno zawiedziona, gdyby postawione cele się nie sprawdziły ;) świetne zdjęcia ;) pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. What a beautiful look, I loved it.
  I'm following you, if you like, follow my blog too.
  Kisses
  http://virginiaferreira91.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tym razem zrobiłam listę postanowień :P I póki co się jej trzymam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. JA mam tyle postanowień ,że nie wiem czy się w tym roku wyrobie hah

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna kurtka ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ajćć jaka piękna biała otoczka <3
  u mnie niestety śnieg nie spadl jeszcze ani na chwilę, póki co leje deszcz i jest szaruga, więc pozostaje mi tylko nacieszać oko Waszymi śnieżnymi sesjami :( buuu

  super wyglądasz, rockowo i z pazurem- jak najbardziej moje klimaty <3

  7,49$
  mogę prosić rownież o kliki u mnie ? :)

  OdpowiedzUsuń