niedziela, 13 listopada 2016

BOYS

Podejrzewam, że ciekawym tematem większości rozmów nastolatek są chłopcy. Okej, można to uznać za puste i dziecinne pogaduszki, ale z drugiej strony wiele z nas ma swoje sympatie i uwielbia dzielić się informacjami ze swoimi przyjaciółkami. Znam mnóstwo przypadków, kiedy dziewczyna nie wie, czy podoba się chłopakowi, jest odrzucana lub podoba się jakiemuś, który w ogóle jej nie interesuje. Teraz mnóstwo z nas boryka się z ‘problemami’ dotyczącymi życia miłosnego. Trudno jest spotkać kogoś, kto będzie wobec nas szczery, troskliwy i odpowiedzialny.
Dlatego zastanawiam się, wszystko zostało tak skomplikowanie zbudowane, że ludzie nie mogą się w sobie zakochiwać i być szczęśliwi, tylko cały czas budują sobie jakieś kłopoty. Z drugiej strony chłopcy mają takich zmartwień o wiele mniej i nie przejmują się nimi tak bardzo jak my. Więc to z nimi jest problem, czy z nami?
  // shoes  click //

8 komentarzy:

 1. super zdjęcia :) obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Extra zdjęcia :D
  marrstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wykonane zdjęcia:)
  "Trudno jest spotkać kogoś, kto będzie wobec nas szczery, troskliwy i odpowiedzialny."
  Zgadzam się z tym zdaniem.. :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post i bardzo ładne zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. takie problemy to już za mną :D Już od prawie 5 lat jestem w szczęśliwym związku. Nigdy nie znałam wcześniej tak uczciwego i troskliwego chłopaka. Normalnie ideał <3 Jak by mógł o by mnie przez całe życie na rękach nosił :D Ale chyba na to nie zasłużyłam XD


  Zapraszam również do siebie
  http://klaudiaczphoto.blogspot.com/
  wpadnij i zostaw ślad po sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post!!!:)
  Obserwujemy? Odpowiedź zostaw u mnie

  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Na szczęście takie problemy mam już za sobą :D Teraz mogę stwierdzić, że ani z jedną, ani z druga stroną nie ma problemu XD Po prostu wszystko będzie do siebie pasować, kiedy dziewczyna spotka chłopaka i będę się wspólnie rozumieć :)

  Pozdrawiam ;)
  true-less.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem dziwna, nigdy nie miałam takich problemów. Do każdego związku podchodzę poważnie i tego oczekuję od drugiej osoby. Buziaki!

  http://shizuko-ai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń